13 kolejka - „Boisko to nie targowisko” mecz w cieniu skandalu – Znicz wygrał na wyjeździe 3:5 z Ożarowem”

13 kolejka

Rewanż w Ożarowie bez względu na sytuacje w tabeli przynosi zawsze emocje niestety po raz kolejny te mało sportowe. To już nie ma różnicy i większego znaczenia czy gramy u nas czy w Ożarowie, ale ilość obelg, gróźb, insynuacji ze strony Opiekuna zespołu przeciwnego jest zatrważająca. Może to jest też taktyka, ale chyba nie na tym etapie wychowania młodych ludzi, którzy chcą grać w piłkę i cieszyć się rywalizacją oraz podnosić swoje umiejętności piłkarskie. Mecz w cieniu totalnego chaosu poza boiskowego i boiskowego w wykonaniu Opiekuna gości. Sam mecz w upale, na mocno suchym i piaszczystym boisku. Wynik spotkania rozstrzygnięty w samej końcówce 3:5. Grało się ciężko, przeciwnik po naszym prowadzeniu 0:3 jeszcze w pierwszej połowie złapał drugi oddech i po naszych błędach strzelił 2 gole. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 2:3. Druga połowa wydawało się, że już będzie z górki, ale to Ożarów strzelił bramkę na remis 3:3 i było nerwowo na boisku jak i poza boiskiem. Na szczęście po stracie tej bramki nasi chłopcy przebudzili się i z minuty na minutę nasza przewaga była coraz większa. A sama końcówka należała jużdo nas i kolejne dwie bramki zapewniły zwycięstwo w tym przedziwnym meczu z ordynarnymi komentarzami, groźbami włącznie z niepodpisaniem protokołu meczowego. Co będzie dalej? czy protokół trafi w takiej formie jaką mamy na zdjęciach do MZPN? Poczekamy na wyniki.

Sportowo i piłkarsko widać zmęczenie sezonem oraz brak skuteczności. Mogliśmy zamknąć wynik już w pierwszej połowie, ale znów zabrakło szczęścia w sytuacjach sam na sam. Niewykorzystane sytuacje prowadzą do mobilizacji przeciwnika i stając w obliczu remisu gramy pod presją co nie przekłada się na jakość gry na boisku. Do rozegrania ostatnia kolejka spotkań i mecz u siebie z FC Komorów. Podziękowania dla całego zespołu za walkę do samego końca i wiarę w zwycięstwo.