14 kolejka - „Awans Komorowa” tak nie wiele zabrakło - Znicz przegrał 0:1 z Komorowem”

Kolejne zakończenie sezonu to znów mecz o wszystko, czyli w naszym przypadku o awans. Sportowo i piłkarsko pomimo zmęczenia czuliśmy siłę, aby pokazać w tym meczu z Komorowem kto przepracował solidnie sezon i pokaże na co go stać na boisku. Komorów stawił się na naszym terenie w najmocniejszym składzie, który udało im się zebrać na ten mecz. Cześć zawodników z poprzedniego meczu z zespołu gości nawet nie weszła na boisko co pokazało, że nowe siły miały dać im zwycięstwo. Tak też się stało goście wygrali z naszym zespołem 0:1 i przypieczętowali swój awans. Ten mecz pokazał, że piłkarsko nie byliśmy gorsi, a wręcz przeważaliśmy na boisku szczególnie w drugiej połowie spotkania, gdzie przeciwnik już opadł z sił i „oddychał rękawami”. To goście rozpoczęli dobrze spotkanie, bo już w pierwszym ataku na nasza bramkę strzelili jedynego gola w tym spotkaniu na wagę awansu. My mieliśmy swoje sytuacje i wcale ich nie brakowało, ale niestety szczecie nam nie sprzyjało w tym meczu. Kilka naprawdę dogodnych sytuacji dwie 100%, a mimo to Komorów wyjechał ze zwycięstwem z Pruszkowa. Mecz mógł się podobać mamy nadzieje, że pokazaliśmy się z najlepszej strony i mimo, że u nas nie ma gwiazd to solidności, walka, determinacja wynagrodziła zebranej publiczności i naszym sympatykom gorycz porażki. Teraz można powiedzieć, że to mogło się udać i było bardzo blisko awansu pomimo zmiany trenera od marca i odejścia 6 zawodników do grupy B. Zamykamy kolejny rozdział w tym rozgrywkach spotkamy się już po wakacjach w Trampkarzach starszych (C1), w której lidze? Też dowiemy się tego po wakacjach. Teraz czas na wakacje, później obóz i widzimy się w sierpniu na treningach przed nową ligą. Cały zespół przepracował solidnie rundę jest czas na przygotowania do nowego sezonu. Wszystkim, a w szczególności trenerowi Staszkowi dziękuje za te kilka wspólnie spędzonych miesięcy. Trener powiedział na samym początku ...” każdy może grać w piłkę nikogo nie należy skreślać, dziś jesteś słaby jutro ty będziesz rozdawał „karty na boisku” …” – i tego chłopcy wam życzę przed wakacjami. Udanych wakacji dla was dla waszych i waszych najbliższych, a co najważniejsze? że z podniesionymi głowami schodziliście z boiska!

Zawodnicy, którzy wystąpili w meczu z zespołem FC Komorów:

1. Nowiński Filip (br)
  7. Włodek Jan
  14. Biegański Kacper
  17. Szuster Mateusz

Gratulacje dla wszystkich zawodników za bardzo dobry mecz, za całą rundę rozgrywek oraz dla sztabu szkoleniowego i wiernej grupy naszych kibiców!