7 kolejka - 3 punkty w Pruszkowie - KS Milan uległ 0:3 !

7 kolejka  - 3 punkty w Pruszkowie - KS Milan uległ 0:3 !

7 kolejka spotkań, a zarazem ostatni mecz w pierwszej rundzie spotkań w naszej grupie rozgrywkowej i mecz w Milanówku sprawiał, że serca biły mocniej już przed samym spotkaniem. Oczywiście ma to związek z sytuacją w naszej grupie, która jest dość mocno skomplikowana, bo są 4 zespoły, które walczą o fotel lidera. Nasza drużyna po dwóch porażkach na samym początku rozgrywek z Turem i Ursusem skazywana była na porażki w dalszej części rozgrywek. Nic mylnego podnieśliśmy się po porażkach i mecz za meczem odnosimy kolejne zwycięstwa szczególnie na wyjazdach nie tracąc bramek.

Mecz z Milanem nie należał do najłatwiejszych. Zawodnicy Znicza, ambicją oraz agresywną grą na całym boisku zmusili zespół Milanówka do obrony. Często gościliśmy pod bramką przeciwnika, lecz, brakowało skuteczności. W 15 min. dobrze wykonany rzut rożny przez Olka Jóźwiaka i obrońca Milanówka pod naciskiem napastników wpakował piłkę do własnej bramki. Pierwsze minuty drugiej połowy to skomasowane ataki zespołu gospodarzy, które zmusiły nas do gry z kontry. W 59 min. po indywidualnej akcji Grzesia Nazarczuka i dokładnym dograniu do Oliwiera Możdżenia, naszemu napastnikowi nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce. Po dobyciu drugiej bramki zawodnicy Znicza złapali "wiatr w żagle" i co chwila stwarzali zagrożenie pod bramką przeciwnika. Ozdobą spotkania była bramka na 0:3, zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego przez Adama Parola. To kolejne spotkanie, które pokazało, że tworzymy zgrany zespół i jesteśmy w stanie walczyć do końca!

Gratulacje dla zawodników, trenera oraz kibiców!

Już dziś zapraszamy na rundę rewanżową, która zaczyna się dla nas w najbliższą Niedzielę 1 Października na własnym boisku z zespołem Tur Jaktorów o godzinie 15:00.

Bramki:

16 minuta – (0:1) samobójcza

59 minuta – (0:2) Możdżeń Oliwier (asysta Nazarczuk)

69 minuta – (0:3) Parol Adam (z rzutu wolnego)