6 kolejka - Legion Pruszków pokonany! 0:7 - Znicz górą w derbach!

6 kolejka spotkań w naszej grupie i kolejne już czwarte z rzędu zwycięstwo nad naszym lokalnym rywalem, czyli Legionem Pruszków. Zwycięstwo okazałe 0:7! Oczywiście pochwały dla wszystkich zawodników za serce do walki i pot zostawiony na boisku. Opłaciło się co pokazuje rozmiar zwycięstwa, a trzeba przyznać, że zespół z Legionu tanio skóry nie sprzedał i choć nie udało im się zdobyć bramki to stawiali spory opór i zwycięstwo nie było „Niedzielnym spacerkiem”. Nasz zespół zagrał kolejne solidne spotkanie choć oczywiście nie uniknęliśmy drobnych błędów. Trzeba przyznać, że kolejny mecz i bramka w 1 minucie zdobyta przez nasz zespół paraliżuje przeciwnika i pozwala od pierwszych minut grać spokojniej i zdobywać przewagę na boisku. Na uwagę zasługuje bramka numer 1 zdobytą przewrotką przez Dawida grającego z numerem 10. Oczywiście kolejne bramki też były piękne i dały nam okazałe zwycięstwo przewagą 7-miu bramek i co ważne 0 z tyłu! Gratulacje dla całego zespołu, trenera Artura oraz naszych wiernych kibiców! Dziękujemy za doping!

18. Kołodziejczyk Jakub

1 minuta – Dawid Barchwic (0:1) asysta Lipiński

28 minuta – Adam Parol (0:2) rzut wolny

33 minuta – Kuba Czosnowski (0:3) asysta Wiaderek

55 minuta – Mateusz Wiaderek (0:4) asysta Barchwic

63 minuta – Wiktor Lipiński (0:5)

67 minuta – Kuba Czosnowski (0:6) asysta Wiaderek

70 minuta – Kuba Czosnowski (0:7) asysta Wiaderek