14 kolejka – WALKOWER na koniec z LKS Osuchów i bardzo dobry sparing wewnętrzny!, Znicz 3:0 LKS Osuchów

Zespół MKS Znicz Pruszków 2004C po doskonałej rundzie rewanżowej w III lidzie C1 Trampkarz wywlaczył awans do wyższej ligi już w przedostatniej kolejce. Zespół wygrał 9 spotkań oraz odniósł jedną porażke. Podczas tej rundy padło aż 40 bramek w wykonaniu naszych zawodników, a straconych tylko 10. Zespół zasłużył na awans po bardzo dobrze przepracowanym sezonie za co serdeczne podziękowania dla trenera Mateusza Niewiadomskiego. Po ostatnim meczu sparingowym zamiast ligowego(zespół gości nie przyjechał) było co świętować, a widać to na zdjęciach. W szatni trener i chłopcy odebrali gratulacje od przedstawiciela klubu Dyrektora Sylwisza Orlińskiego-Muchy.

Dziękujemy za cały sezon wszystkim zawodnikom, trenerowi, klubowi oraz bliskim, którzy kibicowali bardzo głośno na wszystkich meczach bez względu na odleglość czy pogodę - dziękujemy !!!